Bimcell Fatura Ödeme

Bimcell fatura ödeme işlemlerinizi anında yapabilmek için hemen bimcell fatura öde isimli logoya tıklayarak hemen bimcell online borç ödeme işlemlerinizi yapabilirsiniz.

Bimcell Fatura Ödeme Nasıl yapılır?

Bu sorunun cevabını merak ettiğinizi biliyorum o yüzden hemen konuya girerek bimcell borç ödeme işlemini nasıl yapacağınızı hemen size anlatmaya başlıyorum.

1.Bimcell faturanızı yukarıda bulunan bimcell fatura ödeme isimli logoya tıklayarak başlayabilirsiniz. Gelen ekrandan numaranızı girin ve fatura tutarınızı öğreninp ” Hemen Öde ” diyerek devam edin karşınıza çıkan bankanızın ekranına kart bilgilerinizi doğru bir şekilde girebilirsiniz. Bu işlemin ardından bankanıza kayıtlı telefonunuza gelen şifreyi girerek işleminizi onaylayabilirsiniz.

Bimcell Kontör Yükleme isimli makalemize göz atmayı unutmayın

Posted in Fatura Ödeme

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Tl Yükleme

Sitemiz üzerinden 7/24 saat kontör yükleme işlemlerinizi yapabilirsiniz, Siz de bu işlemi yapmak istiyorsanız yukarıda bulunan menüden operatörünüzü seçerek işlemlere hemen başlayın.

Güvenlik

Sistemimiz müşteri güvenliğine 1. derece önem vermekte ve ödemeleri sadece 3D Secure güvenlik doğrulaması ile kabul etmektedir. Müşterilere ait kart bilgileri hiç bir şekilde sistemde tutulmamakta ve bu konudaki hassasiyetimiz mesafeli satış sözleşmesi ile kayıt altına alınmıştır.