Bimcell Paket Yükleme

Kredi Kartı ile Bimcell Kontör TL Yükleme işlemlerinizin Tamamını Online Olarak Yapabilirsiniz. Hemen Bimcell paket Yükleme Yada Kontör Yükle , Online Tl Yükle

Bimcell Paket Yükleme, isimli konumuza hoşgeldiniz. Burada sizler için en yararlı paketleri paylaşacagız çok internet kullanan ve çok konuşan müşterilerimiz için olan ayrı ayrı paketlerin her birini deneyebilirsiniz.

Bimcell’in dostlar için özel paketini deneyin.

 

DOST 1 GB PAKETİ.

 1. Her Yöne : 600 DK
 2. Cepten İnternet : 1GB
 3. Bimcell’lilerle Sınırsız Konuşma.
 4. Her Yöne : 600 SMS

SADECE 15 TL

DOST 3GB PAKETİ

 1. Her Yöne : 600 DK
 2. Cepten İnternet : 3GB
 3. Bimcell’lilerle Sınırsız Konuşma.
 4. Her Yöne : 600 SMS

SADECE : 25 TL

DOST 7GB PAKETİ

 1. Her Yöne : 900 DK
 2. Cepten İnternet : 7GB
 3. Bimcell’lilerle Sınırsız Konuşma.
 4. Her Yöne 900 SMS

SADECE 35 TL

Bimcell diğer operatörlere göre oldukça uygundur denemenizde fayda var hemen başvurmak için kimlik fotokopisi ile beraber bim mağazalarını ziyaret etmeyi unutmayın!

Posted in Genel

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Tl Yükleme

Sitemiz üzerinden 7/24 saat kontör yükleme işlemlerinizi yapabilirsiniz, Siz de bu işlemi yapmak istiyorsanız yukarıda bulunan menüden operatörünüzü seçerek işlemlere hemen başlayın.

Güvenlik

Sistemimiz müşteri güvenliğine 1. derece önem vermekte ve ödemeleri sadece 3D Secure güvenlik doğrulaması ile kabul etmektedir. Müşterilere ait kart bilgileri hiç bir şekilde sistemde tutulmamakta ve bu konudaki hassasiyetimiz mesafeli satış sözleşmesi ile kayıt altına alınmıştır.